KLANI IM

Regjistrohu

Aplikacioni Klani Im

Shihni programet tuaja të preferuara kudo ku jeni!

26 Kanale

Me Klani iM mund të shihni të gjitha kanalet e platformës me cilësinë maksimale të transmetimit.

5 Radio

Aplikacioni Klani iM mund ta përdorni edhe për te degjuar Radiot me muziken dhe emisonet e përzgjedhura për ju!

HD Quality (1080p)

Të gjithë kanalet transmetohen me definicionin më të lartë.

Klani im Iphone

Catch UP (7 ditë)

Shikoni programin e dëshiruar deri në 7 ditë mbrapa, pa pasur nevojë që ta regjistroni atë.

iOS /Android / Samsung Tizen / LG Web OS

Mjafton një kërkim në pajisjen që përdorni dhe të instaloni aplikacionin Klani iM.

Programacioni

Në Klani iM do të gjeni programet e larmishme të transmetuara nga televizionet kryesore në vend.

Klani im Iphone
Android

Shkarko tani!

Nëse jeni një përdorues iOS mund të instaloni aplikacionin duke klikuar në ikonën e App Store.Nëse jeni një përdorues Android mund të instaloni aplikacionin duke klikuar në ikonën e Play.
App Store Play Store

Emisione në TV Klan

 • Klani im Opinion
 • Klani im E diela shqiptare
 • Klan Lajme Reis Cico
 • Klani im Stop
 • Klani im Rudina
 • Klani im Ne kurthin e Piter Pan
 • Klani im Klanifornia
 • Klani im Zemer Luana Vjollca
 • Klani im Aldo Morning Show
 • Klani im Shije Shtepie
 • Klani im Jo vetem mode
 • Klani im Histori Shqiptare
 • Klani im Pro Business
 • Klani im Uniko nga Spartak Koka
 • Diagnoze TvKlan

Abonohu Tani

Abonimi për Klani Im kushton 11.99 Euro për kohëzgjatjen 1 vit. Abonimi bëhet me këto mënyra:
 • Kartë Krediti/Debiti ( Visa/Mastercard)
 • Pay Pal

Me anë të abonimit ju mund të shikoni deri në 3 pajisje njëkohësit.

Kanalet TV dhe Radio në Klani Im

Kanalet në Klani Im

Pyetjet më të shpeshta

Njihuni më mirë me Klani Im.
Pse duhet te regjistrohem?
Regjistrimi është i nevojshëm për të aksesuar aplikacionin Klani Im duke krijuar llogari personale për të.
Si te regjistrohem?
Jam i regjistruar si mund te aksesohem?
Kam harruar fjalekalimin?
Pse abonimi eshte me pagese?
Ne cilat pajisje mund te shkarkohet Aplikacioni?
Ne sa pajisje mund te lidhem njekohesisht kur abonohem?
A duhet te abonohem nese jam brenda Shqiperise dhe Kosoves?
Cilat jane menyrat e pageses?
Pse nuk mund të paguaj me kartë?

Kontakt

TV Klan SH.A

Rruga “Aleksandër Moisiu” Nr.97, Tiranë, Shqipëri

Për çdo informacion të mundshëm kontaktoni shërbimin e Kujdesit Ndaj Klientit në numrat telefon/ Whatsapp/ Viber ose në email:

Kujdesi për Klientin është i disponueshëm nga 09:00 -21:00 (CET – Orari i Europes Qendrore)